سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و کارآفرینی


تماس با دبیرخانه

021-47624440

021-42694010

info@irme2017.com

تهران - انتهای بزرگراه امام علی (ع)، بلوار ارتش، بلوار شهید مژدی (اوشان)، خیابان پیروز شفیعی، خیابان یاران، یاران سوم

حامیان رسانه ای

فراخوان ارسال مقاله

1 اسفند 1395

بدین طریق، از اساتید، صاحبنظران، دانشجویان، کارشناسان، پژوهشگران و علاقمندان محترم در حوزه علوم مدیریت دعوت می شود در صورت تمایل به ارائه مقاله یا مشارکت فردی و گروهی در این کنفرانس، نسبت به ارسال مقالات به دبیرخانه اقدام نمایند.


مقام معظم رهبری: باید تصویر درستی از اقتصاد مقاومتی ارائه بشود ... مسئولین، صاحبان فکر و دلسوزان، بایستی تصویر درستی را از این حرکت بزرگ و عمومی ارائه بدهند و گفتمان سازی بشود تا مردم بدانند و معتقد باشند و بخواهند، در این صورت کار عملی خواهد شد. (۲۰ اسفند سال ۹۲)

امروزه موضوع اقتصاد مقاومتي در كانون توجه تصميم گيران و تصميم سازان در عرصه ملي است. تعریف مقام معظم رهبری از اقتصاد مقاومتی چنین است که: «اقتصاد مقاومتی یعنی آن اقتصادی که در شرایط فشار، در شرایط تحریم، در شرایط دشمنی ها و خصومت های شدید می تواند تعیین کننده ی رشد و شکوفایی کشور باشد.» در این میان، سهم جامعه مدیران و تصمیم سازان برای حرکت در مسیر صحیح بسیار حائز اهمیت است و این مهم میسر نمی شود مگر با مشاورت جامعه عظیم علمی کشور. تمام نهادهای علمی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی و آموزشی باید همکاری لازم را بکنند. نقش نهادهای علمی - آموزشی و پرورشی بسیار حیاتی خواهد بود تا در ایجاد، بسط و گسترش نهضت ملی همه توان و ظرفیت خود را مصروف کنند و تمامی اساتید، نخبگان، مسئولان و... در راه نهادینه‌سازی این فرهنگ در انسجام و ساماندهی آن بسیار بکوشند.

«اولین کنفرانس مدیریت و کارآفرینی در شرایط اقتصاد مقاومتی» و «دومین کنفرانس بین المللی مدیریت و کارآفرینی» با چنین دیدگاهی و با توجه به نقش فعالیت ها و تولیدات علمی و پژوهشی در پیشبرد همه جانبه در کسب و کارها و صنایع کشور و الزامات تحقق اقتصاد دانش بنیان، برای ایجاد فرصتی برای تبادل اندیشه‌ها و تجارب در این حوزه گسترده و نوین مدیریتی در خردادماه 1394 و شهریورماه 1395 برگزار گردید.

با استعانت از خداوند متعال و پس از برگزاری موفق دوره های قبلی کنفرانس، انجمن علمی هم اندیشان مبتکر ایران زمین به منظور تبادل جديدترين دستاوردهای علمی و تجارب کاربردی در زمينه علوم مدیریت ميان اساتيد، پژوهشگران و دانشجويان و با هدف توانمندسازي و تبادل يافته هاي علمي دانشجويان رشته های مرتبط «سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و کارآفرینی» را با تاکید ویژه بر "اقتصاد مقاومتی" برگزار می نماید. اين همايش فرصت مغتنمي خواهد بود براي دانشجويان كه يافته‌هاي علمي خود را به معرض داوري و قضاوت اساتيد و بزرگان اين حوزه گذاشته و با طرح پژوهش‌هاي علمي خود در جمع متخصصان و صاحب‌نظران اين دانش، نواقص و مشكلات كار خود را يافته و اصلاح نمايند.

بدین طریق، از اساتید، صاحبنظران، دانشجویان، کارشناسان، پژوهشگران و علاقمندان محترم در حوزه علوم مدیریت دعوت می شود در صورت تمایل به ارائه مقاله یا مشارکت فردی و گروهی در این کنفرانس، نسبت به ارسال مقالات به دبیرخانه اقدام فرمایند


529
مطالب مرتبط

ورود / ثبت نام
جهت ارسال مقاله و شرکت در همایش ها ، ابتدا باید در سامانه ثبت نام کرده و در همایش مورد نظر خود عضو شوید . سپس به کمک کنترل پنل خود می توانید اقدام به ثبت و ارسال مقاله های خود نمایید.


تاریخ های مهم
تاریخ شروع ثبت نام در همایش
1 اسفند 1395
تاریخ شروع دریافت مقاله در همایش
1 اسفند 1395
آخرین مهلت ثبت نام
19 شهریور 1396
آخرین مهلت ارسال مقاله
15 شهریور 1396
تاریخ برگزاری
25 شهریورماه 1396
حامیان رسانه ای بین المللی


سامانه مدیریت همایش های انجمن هم اندیشان مبتکر